Zakládáte firmu?

Zakládáte novou firmu? Pořiďte si název firmy i s moderním a atraktivním logem a internetovou doménou!

Názvy firem

Vyberte si z námi vytvořených názvů firem, ke kterým získáte navíc i logo a internetovou doménu .cz. To vše rychle a za zaváděcí cenu celého balíčku 19.900 Kč!

V ceně je:

  • barevná úprava loga dle vašich připomínek a zaslání loga ve vysokém rozlišení a vektorovém grafickém formátu
  • převedení internetové domény odpovídající vybranému názvu firmy.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, název firmy a logo vám můžeme také vymyslet v krátkém čase dle vašeho individuálního zadání na míru (se zohledněním cílové skupiny, oboru činnosti, místa působení atd.). Cena těchto služeb na vyžádání.

Dále nabízíme i následné grafické práce (úprava vybraného loga, tvorba grafického manuálu jednotného vizuálního stylu, vytvoření maskota, sazba a tisk vizitek, dopisních papírů, obálek, firemních profilů apod.) nebo IT služby (vyvoření webových stránek, webhosting, založení emailových adres). Cena těchto služeb na vyžádání.

V případě zájmu nabízíme i založení s.r.o. našimi právníky.

Nevybrali jste si? Kontaktujte nás.

Nabídka

Pokud se vám žádný předložený návrh nelíbí, můžeme vám název a logo navrhnout individuálně na míru. Kontaktujte naše odborníky!

O projektu

Tento web je společným projektem renomovaného grafického studia Kafka Design (více než 25 let na trhu, autoři log pro stovky firem – např. pojišťovny Kooperativa, automobilky Tatra, iDNES.cz, Radiožurnál, Crocodille, města Pardubice, České školní inspekce a mnoha dalších) a IT firmy OXIT (více než 10 let na trhu, tvorba webových stránek a intranetových aplikací, správa počítačových sítí).

Kontaktujte nás

Objednávejte zde, dříve než si daný název vybere a zaregistruje někdo jiný!
Akční zaváděcí cena za celý balíček pouze 19.900 Kč (+ DPH)!